0oy

Merhaba,

Kür içi koruyucuları çok iyi kullanmama, verimli bir süreç geçirmeme rağmen kür bitiminden sonra iş güç ve ailevi meselelerden dolayı spora 1 ay ara verdim ve çok kötü beslendim. Kas kaybı yok gibi bir şey ancak hafif yağlanma oldu, en çok canımı sıkan da ALT/AST çok yüksek çıktı. Testi kür bitiminden tam 1 ay sonra yaptırdım.

Sonuç 1:

Sonuç 2:

Kür bitiminden 1 ay önce yaptırdığım bir test daha var, kafa karıştırmasın diye atmadım ancak isterseniz atabilirim.

PCT önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

1 cevap

0oy

Loving Puan30250
Merhaba bu test sonuçları kürde ikense sorun yok ama kür bitmiş pct yapmışsanız ve sonuçlar bunlarsa problem var demektir. Sonuçlar kürün iyi geçtiğini söylüyor zaten. Sadece beslenmeden ssebep kara ciğeri yormuşsunuz. Kesmeden her hün nac 900 1 tab. Bol bol yeşillik ve enginar tüketin normale dönecektir.

hebele yorumladı 29 Mayıs

Hocam dönüş için çok teşekkürler. Bu sonuçlar kür bitiminden 1 ay sonra yapılan testtedir. Henüz PCT başlamadım, nasıl bir PCT uygulamalıyım sizce? Çok geç kalmadan PCT başlamak istiyorum, tamoxifen ve klomen stoklamıştım zaten.

Loving yorumladı 29 Mayıs

İyide çok geç kalmışsın zaten 1 ay sonra PCT mi olur ?
PCT desteği vermiyorum maalesef. Ufak detaylar vereyim ama çok geç kalmışsın.
Klomen , pregnly , testo üzerinden bir kurgu yapılabilir. Minik e2 dokunuşları da belki.

hebele yorumladı 29 Mayıs

Açıkçası o aralar yurtiçi yurtdışı seyahatler, iş yoğunluğu falan bir sürü şey üst üste geldi. Yalnız ben çok iyi mct yapmıştım ve arimidex de kullandım. Herhangi bir jinekomasti emaresi yok. Sertleşme problemi yok, libidom hala yüksek, gözle görülür bir kas kaybı yok yalnızca hafif yağlanma var bunu da kötü beslenmeye veriyorum. Standart PCT uygulasam nasıl olur? 40/40/20/20 Tamoxifen, 50/50/50/50 Klomen gibi? Bir de bunu keçiboynuzu özü, zinco, magnezinc ve daha birçok şeyle destekleyeceğim. Beslenmem de üst düzey şu anda.

Loving yorumladı 29 Mayıs

Ezbere yapılan her şeyin sonu hüsran olur bunu defalarca yaşadık Ha kötü sonuç mu olur hayır ama istenilen değerler istenilen sürede kesinlikle kazanılamaz. En önemlisi de doğru PCT ile kayıplar %20 ve altı yanlış pct ile kayıplar %70 ve üzeri olur.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız