0oy

propionate stanazol oxandrole kürü

hocam merhabalar , ben propionate 100 ml 2 günde 1.

yanında günde 50 mg , stanazol ve 50 mg oxandrole ( her hafta 10 arttırıyorum 70mg dan sonra bırakıcam) kullanıyorum . Testesteronu yapalım 1.5 hafta oldu diğerlerine başlayalı 3 hafta oldu. 4 kilo civarı vücüdum ilk günden beri kilo aldı. Bu yağlı kilo değil yani vucutta yağ olarak şişme görmüyorum ama stanazol su atacağına su tutarmı ? Sanırım vücut su tutuyor ? Arimidex almıyorum , ilk günden beri stanazol a başldığımdan beri , propionate ta daha 4 ampul yaptım. Almam gerekirmi arimidex ? Aromatize olmaz diyorlar propionate için ama ?

2 Cevap

0oy

Loving Puan30250
Merhaba; çimko al baskılar zaten. Su tüketimin 5 lt altına düşmesin. Kür güzel başarılar.

0oy

arthur38 Puan240
hocam yalnız ben kilo vermek yerine 4 kilo civarında kilo aldım. Kimisi diyorli stanazol bazı insanın vücudunda su tutabiliyo ( su vermek yerine ) bu sende düşük olasılıkta olsa olmuş olabilir o yüzden vucut su topluyo ve kilo veremiyorsun diyorlar. Stanazolu bırakayımmı ? 3 hafta oldu kullanalı ?

Loving yorumladı 19 Haziran

Evet bu olabiliyor ama su tüketimini arttırın dediğimi yapın ve kesin belli bir süre ürünü gözlemleyin.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız