Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
155 gösterim
Hocam kolay gelsin ben sadece anapol ve danapol kullansam 6-7 haftalık bi sıkıntı oluşurmu yağ oranım %14 lerde
Ürün kullanımı kategorisinde (220 puan) | 155 gösterim

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp elbette ama bu soruyu soracak kadar kör iseniz bence bu ve benzeri ürünlerden uzakdurun. Çünkü sıfır yarar çok fazla zarar ile dönüşü olacaktır size. Ve final yorumu olarak amacınız kas kazanmak güzel bir fiziğe sahip olmak bla bla muhtemelen. O zaman herkes 100-150 tl versin biscolata erkeğine döndün.. Mantıklı mı sence ???? Kürlere 1000,5000,10bin,20bin veya daha üstü para ödeyen adamlar ***** sanırım :) Aaa pardon onlar henüz dianabol veya anapolonu keşfetmemiş de olabilirler değil mi ? :)

Uzak dur uzak ..
(35.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Estf hocam o  anlamda yazmadım sadece etrafımda biri kullanıyordu onun İCin merak etip yazdım
(220 puan)
Anladım elimden geldiğince keskin anlatmaya çalıştım çünkü oksit özelliği olan fazla ürünler öyleki yanında anabolik bir ürün kullanılmadığı sürece hiç bir işe yaramaz su tutarsınız ilacı kestiğiniz an 48 saate eski halinize dönersiniz ve kendinize verdiğiniz zarar ile kalırsınız. Ha bu yazıyı o kullanan arkadaşınıza hediye edelim o zaman :) Başarılar.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam özellikle  mesajınızı alıp ona okutucam ilgi alakanız icin teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiginiz için
(220 puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye