Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
81 gösterim

Hocam kolay gelsin tren propionat küründeyim yakında winstrol ekleyeceğim kolesterol değerlerim bu şekilde normalmidir napmam gerekir ? Troidde yüksek çıkmış sanırım önceki sonuclar kürün 4. Haftasında ki sonuçlar

Definasyon kürleri kategorisinde (350 puan) | 81 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Muhtemelen düzenli kardiyo yapmıyorsun veya aşırı doymuş yağ tüketiyorsun. Winstrol tek başına bile normal olan kolesterol değerlerini bozabiliyor. Bana sorarsan o değerleri düzeltmeden winstrol falan eklememelisin.
(220 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme

Kolesterol, lipid adı verilen bir tür kan yağıdır. Vücut için sinsi bir tehlike olan kolesterol damar sertliğini ortaya çıkaran en büyük sebeplerden birisidir. Aynı zamanda vücut için önemli bir yapı taşıdır. İyi ve kötü olmak üzere iki çeşit olan kolesterolün eksikliği fonksiyon bozukluğuna, fazlalığı ise damar tıkanıklığına yol açar. Yulaf, elma, fasulye, erik, somon balığı, uskumru, öğütülmüş keten tohumu, fındık, ceviz, badem, zeytinyağı, soya ve tofu, farklı renklerde meyveler kolesterolü düşürmek için yemeniz gerekenler arasında yer alır.

Not : aşırı yükselme yok beslenme bozukluğuna bağlı oynama olmuş sadece

Kolay gelsin

(35.9k puan)
Düzenli kardiyo yapıyorum haftada 4 gün hiit kardiyo en az 30 40 dakika beslenme açısından da söylediğiniz şeyleri devamlı yapmaktayım kürüme 9 ay devam edeceğim treni çıkarıp daha sonra tekrar ekleyeceğim yakın zamanda winstrol ekleyeceğim bu yükseklik acaba ileride sorun teşkil eder mi
İleride sorun teşkil etmeyeceğinin kimse garantisini veremez ancak illede bu şekilde devam edeceğim dersen eczaneden Ator alıp kür boyu veya kür dışı da kullanabilirsin günlük 10 veya 20 mg. Onun haricinde kullan veya kullanma beslenmeni temiz ve bol yeşillikli tut en azından durumun negatif yöne kaymasını engellersin.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
941 cevap
592 yorum
1,901 üye