0oy

Aşırı iştah kapandı hocam beslenemiyorum lütfen yardımcı olun

2 Cevap

0oy

Loving Puan30090

Merhabalar; Geleyim kendi ellerimle besleyeyim seni ne dersin enlightenedsmiley 

Şimdi bu normal bir durum bunu tüm sporcular yaşar idmana gitmek istememe gibi durumlar beslenmenin düşmesi gibi durumlar. Neredeyse tamamı hormonal unsurların değişmesine bağlı pskolojik unsurlardır. Özellikle yaz dönemlerinde çok karışılaşılır ki o zaman sıcaklığa bağlı yiyeyememe gibi durumlar oluşmaya başlar o yüzden yüklemelerimizi kış dönemlerinde yapma gayreti içinde oluruz. 

Sana tavsiyem şu yemek programını değiştir hep aynı lşeyleri yemekten artık beyin olarak bıtkınlık gelmiş olabilir biraz rutinin dışına çık menüde farklı şeylere yer ver bu süreç geçicidir. Yiyerek tüm kaloriyi almakta zorlanabilirsin bu durumda sporcuların kurtarıcıları shake'lerdir yüksek kalorili shake yapıp içebilirsin günde 2,3 kere min. beslenmeni yapsan zaten 4000-5000 kal. almış olacaksın ki çok iyi bir rakam büyümek adına.

1oy

Samet Puan180
Çok sağolun hocam yorumumuz için dediklerinize uyucam

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız