0oy

Kürü genotropin vs gibi Growthlarls desteklemenin getirisi yüzde olarak kaç olabilir, verilen paralara değiyor mu?

2 Cevap

1oy

Loving Puan30090
Merhaba yarışmacı değilseniz kesinlikle gereksiz. Ha yarışmacı değilsinizdir ama ciddi bir büyüme egosuna sahipsinizdir o zaman kullanılabilir en azından  1 kerelik denenebilir. Ama bu ilacı çalıştırmakta marifet kesinlikle şeker tüketiminiz süt ve süt ürünü tüketiminiz olmamalı. Sinir seviyeniz ne kadar yüksek olursa o kadar iyi çalışır. Kan şekeriniz devamlı düşük olmalı bunun için prolar insülin kullanır. A++ yarışmacılar ise dünya çapındakiler ilacı 400,500 kat daha fazla çalıştırabilmek adına uyuşturucu maddelere baş vururlar koka.... gibi. Ki bunlar kesinlikle örnek alınması için yazılan şeyler değil bilgi birikiminin oluşması adına aktardığım hususlardır. Bu ürünü aldığınız da min. 6 ay girmelisiniz ki yağ yakımından başka bir şeye tam anlamı ile yaramaz. 1 yıl ve altı kullanım 4-6 iu ben tavsiye etmiyorum. Misal 6 iu geçtim 4 iu kullansanız günlük 1.460 iu yapar yılda .. Bu ürünün 100 iu su bile 1000 tl üzeri iken eczane ve kaliteli ürünlerden bahsediyorum. Yıllık hesabında misal 1000 'den hesaplasak ki daha pahalı. 14-15 bin tl para yapar. Bence hayat içinde bu parayı daha uygun yerlerde kullanmamız gerekir misal bir araba alınabilir :) Doğan'dan bozma şahin'de olsa sizi uzun süre sırtınta taşıyacaktır. Ama GH ile kazanılan kaslar yada fiziki unsurlar öyle değil bi sakatlanırsınız yada beslenmeniz düşer idmanlarınız aksar kaslar + harcanan para en önemliside onca zaman çöp olur :)

1oy

kursattt Puan360
Vuhhhh şapka çıkardım...tebrik ederim sahiden, kalite koktu birden buralar :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız