0oy

Antrenmandan sonraki beslenme ?

Beyler soru net ama bana acaba dedirten bir sorun var. Değerli Polat Yücel hocamız idmandan 45 DK sonra yemek yenmesini söylemiş diyelim idman bitti o açlıkla, o kan şekeri seviyesiyle 45 dk beklememiz isteniyor. Evet açlık anında salgılanan gh, üretim vb devam ediyor ancak soru şu; Bu koca adamlar o 45 dk da neler yapıyorlar ?  whey , jelibon veya basit şeker veya hurma, deskroz, maltodeskrin ? Hadi buyrun cevaba. Herkes katılsın verimi çok arttıracak bir soru.. özelikle kürdeysen bu 45 dk en iyi ve en TEMİZ (cut)  veya KİRLİ (bulk) şekilde nasıl değerlendirilir ?

1 cevap

1oy

Loving Puan30250
Evet bu uygulama doğrudur bende bu şekilde geçirdim tüm dönemlerini bu sürede yağ yakımıda ciddi anlamda devam edip asıl amaç şudur salınımı olan GH maks derecede düşük kan şekeri ile çalıştırabilmek. Bazı bazı sabah kahvaltısı sonrası gece 9-10 kadar hiç bir şey yememek ve gece 10'da bir XXL pizza ile sistemi şoka sokmak vs vs çok unsurlar var soruldukça konuşuruz.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız