0oy

Merhaba steroidlerle bir ilgim yok bilginiz olduğu için size sormak istedim gideceğim hastahanede serbest testosteron bakılmıyor bu önemlimi jinekomasti için,  hangi tetkikler gerekli bana yazabilirmisiniz çünkü oradayken doktorun aklına gelmiyor veya yazmayı unutuyor vs ben kağıda yazıp götürmek istiyorum teşekkürler.

Bunlar yeterli midir?

Estradiol(E2)
Prolaktin
Total Testosteron
Fsh
Lh

3 Cevap

0oy

Loving Puan20970
1-lh
2-fsh
3-total testo
4-kan testi
5-e2 (estradial)
6-prolaktin

1oy

nomore Puan220
teşekkürler hocam sağolun

0oy

nomore Puan220
Hocam selam tekrardan yaptırdım testleri daha  önce size prolaktinle ilgili soru sormuştum yüksek çıktı ne yapayım diye daha  sonra birşey yapma fırsatım olmadı, bugün tekrar baktırdım kendi kendine düzelmiş ultrasondada herhangi doku izlenmedi denmişti göğüsler için fakat ben memnun değilim uçları açık kahverengi ve hafif şişkin isterseniz fotoğraf gönderebilirim.Bu bağlamda Estradiol değerinde sıkıntı gözüküyor  düzeltmelimiyim sizce düzeltsem sorunum çözülür mü fikriniz nedir bu durumda ne tavsiye edersiniz.Yaş 22

Loving yorumladı 2 Mart

Merhaba evet doğal üretimin için her şey yolunda gibi görünsede LH daha yukarılara çıkacaktır zamanla. e2 bayağı yüksek çıkmış 60'larda. Armidex uygulaması yapılabilir. https://peptidturkiye.com/forum/forum/17-steroid-kür-içi-ve-sonrası-mct-pct/ konu açın tüm üyelerimizde yorum getirecektir sonuçlarınıza. Profesyonel destek için www.sanalcoach.com 'dan hizmet alabilirsiniz.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız