0oy

HIV tedavisinde Steroid Kullanımı

Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce karşılaştığınız veya yardımcı olduğunuz HIV ilaç tedavisinde olan arkadaşlarınıza istinaden, tüm değerleri normal sağlıklı bir insan gibi yaşayan ve 3 yıllık vücut geliştirme geçmişi olan bir arkadaşımız, steroid kürüne girmek istiyor. Sizce Boldenon ve Testo Enanthate kürü başlangıç için iyi midir? Karaciğerler zaten günlük alınan ilaçlardan dolayı normalin üstünde çalıştığı için kür bittikten sonra kurtarılabilir durumda mı olur?

Teşekkürler..

1 cevap

1oy

Loving Puan30250
Merhaba; evet küre girebilir hiç bir sorun yok hatta kısmen yararı var ( yararı var demem tamamen soyut anlam )  Yararı var dememden sebep şu hiv sürecinde vücudun bağışıklık sistemi minimize olur ama steroid ve türevi ürünler ile bu sistem üst seviyelere daha çok çekilir ilaçların ve beslenmenin gücü ile. Sakın beslenmeyi düşürmesin en önemli faktör. Tüm ürünleri kullanabilir. Çok çok çok eskilerden Almanya'da bu tedavi sürecinde olan hastalara anapolon verildiğini biliyorum ama çok eskilerden bahsediyorum şimdi çok daha gelişmiş ilaçlar kullanıyorlardır mutlaka. Başarılar.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız