0oy

bu hcg konusu hep gündemde kullanılmalı mı veya nasıl kullanılmalı şeklinde. şimdi benim kafamda oturttuğum kür sonu 5-10 günlük yüksek dozlar yerine kür içi ufak dozlar almak daha mantıklı kür bittikten sonra 2 hafta daha devam edip pct yapılmalı diye düşünüyorum

fakat ilk kürde hcg durumu nedir? yani ilk kürde gerek yok kullanma diyenler var. vücuda testo girdiği an üretim duracak. yaptığımız bu hcg eğer o üretimi az da olsa devam ettirecekse, ilk kür son kür fark etmez hcg kullanılmalı diye düşünüyorum.

2 Cevap

0oy

Loving Puan30090
HCG testislerde her hangi bir sorun varsa kullanılmalı. Kürün detay ve uzunluğuna ilaçların esterlerine bağlı olmak kaydı ile pct uygulamaları çok büyük farklılıklar gösterebilir. Kür için hcg ben tavsiye etmiyorum. Arabaya dur kalk yaptırmaya benziyor bu durum biraz.

1oy

Deity Puan3630
Teşekkürler hocam tekrar gözden geçircem

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız