0oy

Kür önerisi yardım

Merhaba, ben geçen yıl spor salonunda hocama bir kür yaptırmıştım, Testo ve Tren olduğunu söyledi ama mg ne kadar yaptı bilmiyorum, söylemedi.

Şimdi ikinci kürümü yapmak istiyorum bu sefer kendim yapacağım, aklımda boldenon yada yine Tren kürü yapmak var. Yaş 29 boy 172 boyum var kilom 85 vücut yağ oranım %15 civarı. Endomorf vücut tipine sahibim. Kolay yağlanan su tutan bir vücudum var. Şu anda 200-250gr. karbonhidrat 200gr. protein ve 60gr yağ tüketiyorum. Kilom sabit. Haftada 5 gün idman yapıyorum. Amacım fazla yağlanıp sulanmadan kas kütlesi kazanmak. Kür bittikten sonra da Clen+Oxan+Wins tablet kürü yapmayı düşünüyorum. Öneride bulunur musunuz ?

 

Bir arkadaşım için de bilgi almak istiyorum beraber başlayacağız.

Onun üçüncü kürü olacak daha önce testo+boldenon+danabol. İkinci kürü testo+deca+boldenon idi. Yaşı 31 178 boy kilosu 80. Ektomorf vücut tipine sahip. Şu anda 320gr. karbonhidrat 200gr. protein ve 60gr. yağ tüketiyor. Kilosu sabit. Haftada 5 gün idmana gidiyor. Amacı kas kütlesi kazanmak.

1 cevap

0oy

Bonfi Puan160
Toplamda 8 hafta;

Test E. @500mg. haftalık + Boldenon @500mg. haftalık + Dianabol günlük 20mg.

Ardından Clen+Oxan+Wins ile definisyon yapmayı planlıyorum.

Böyle bir kür yapmak istiyorum. Sizce iyi mi ? Eksikleri var mı ?

Loving yorumladı 5 Mart

Merhaba; 8 hafta dışında uygun seçenekler gibi dursada dianabol min 30 derim ben olsam. Boldenon çok hafif ve temiz üründür mg'ları sizi korkutmasın. Testo ideal diyebiliriz. Hafta bazında boldenon olacaksa 14-16 ideal derim.

Bonfi yorumladı 8 Mart

Yardımcı olduğun için öncelikle teşekkür ederim. Şimdi başka bir sorum olacak size;
Kürden önce ve sonra bazı testler yapılması vücudumuzun ilaçlara nasıl tepki verdiğini vs. görmek açısından önemli olduğunu duymuşluğum var. Ne gibi testler yaptırmalıyım sizce ? Ya da doktora gidip durumu anlatıp ona mı bırakmak lazım, bu konuda da yardımcı olursan çok minnettar olurum.

Loving yorumladı 8 Mart

1-lh
2-fsh
3-total testo
4-kan testi
5-e2 (estradial)
6-prolaktin

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız