0oy

Kür iğne yardım

Merhaba  ben haftada 4 gün vuruyorum örnek vermek olursa pazartesi testo bolde Çarşamba bolde perşembe testo cumartesi bolde iğne başı 15 tl verdiğim için masraflı olmaya başladı haftada 3 güne düşürsem şöyle yani pazartesi testo bolde Çarşamba bolde perşembe testo bolde mesela böyle olunca Çarşambanın hemen ardında bolde vurmak sıkıntı olur mu acaba ? 

1 cevap

0oy

Loving Puan30090

Gereksiz bir uygulama hepsini tek enjektörde vurabilirsiniz. Uzun ester gruplar için haftada ikiye bölersiniz pazartesi - perşembe veya cuma şeklinde.

Misal : 500 testo / 500 Boldenon alıyorsunuz.

Pazartesi : 250 testo + 250 boldenon tek şırıngada.

Cuma : 250 testo + 250 boldenon tek şırıngada.

 

Kaan dayı yorumladı 5 Mart

Hocam 750 mg bolde vuruyorum
Ben ama pazartesi vurup Çarşamba vurup perşembe tekrar bolde testo vursam problem olmaz yani veyahutta pazartesi testo bolde Çarşamba bolde cuma testo bolde ?

Loving yorumladı 6 Mart

Problem olmaz sadece ayrı günlerde vurma delim deşik olursun diye dedim yoksa istersen misal 750 mg bolde alıyorsun pazartesi  100 salı 100 çarşamba 100 perşembe 100 cuma 100 cumartesi 100 pazar 150 mg vur. :) Dünyadaki bir çok pro ilaçlarını günlük belli dozlarda alır. Ama biz hem üşengeç hem başkasının bilgisi dahilinde gelişmeyi sevdiğimizden pek yaygın değil bizde bu durum.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız