0oy

20 Yaşında Tren ?

Merhaba @loving hocam.

Malumunuz yaz yaklaşıyor definasyon dönemi yavaştan geldi.İlk kürüm testo bolde danabol idi.2 ay önce bitti.

Definasyonda tren ace kullanmayı düşünüyorum.20 yaşındayım bu yaşta kullanmam ilerde kısırlık,ereksiyon bozuklugu yada başka birşeye sebeb olur mu ? Olur diyorsanız ikinci kürde definede ne kullanabilirim onunda kabataslak bir kombinasyon önerisinde bulunurmusunuz ? benim aklım trende ama çok merak ediyorum. yorumunuz önemli,teşkkür ederim simdiden.

1 cevap

0oy

Loving Puan30090
Merhaba; bunun yaştan ziyade tecrübe ile alakası var tren nor 19 grubu ürünler tecrübe isteyen gruplar bana göre. Tren pskolojik götürülerini henüz kaldırabileceğini düşünmüyorum. Eksileri artılarından daha fazla. Evet kara kalem ile çizilmiş gibi bir vücuda sahip olabilirsin ama çalışıyorsan kovulur ilişkin varsa biter aile düzenin bozulmasına kadar gider :) Hatta bir ara bir başlık oluşturayım ekşi sözlükte tren kullanıp kovulanlar diye sonra vaz geçmiştim tabi en espirili hali ile yaklaşıyorum şuan. Çok sıkı diyet kısa ester testo yohimbine clen oxand. ve igf / hgh seçeneklerinde ilk sırada olabilir.

tetonoz yorumladı 6 Mart

Ahahaha harikasınız burak hocam :))) çok iyi anlatmışsınız hastayım sizin uslubunuza.bu arada bende ekşi yazarım :P hocam herseyı anladım peki tren kullanımı sonucunda ilerde kısırlık veya ereksiyon sorunu yasarmıyım? Erken yaşta girdiğim için gerçi yaşla alakası yok demişsiniz ama

Loving yorumladı 6 Mart

Hayır önlemini almazsan su bile zararlı ama önlemini al gerisi Allah kerim :) Tren kullanırken dikkat etmen gereken şey prolaktin tıpkı deca gibi malum ikiside nor 19 grunu. Prlaktini baskılarsan hiç bir problem yaşamazsın ha baskılamazsan ne olur ? sertleşememe gibi sorunlar yaşarsın.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız