0oy

GHRP-6 Hakkında yardım

Burak hocam merhaba yaşım 19 kürdeyim GHRP-6 u kürüme katmak istiyorum zaten hormonlarımı mahvettim bu yaşta en azından deysin kürün 1. Ayında kullansam bişey olur mu acaba ve en az kaç ay kullanımda etki olur GHRP-6 1 ay kullanımda 2 ay kullanımda etkisi gösterir mi ?                                      Ve hocam sadece sabah vursam sorun olur mu antrenman sonrası veya gece vurmasam ve ileride ne gibi problemler başıma getirir bu ürün ve bu ürünü her gün vuruyoruz yanlışım yok ise öyle Storeid gibi haftada 3,4 değil dimi ?

3 Cevap

0oy

Loving Puan30250

GHRP grubu peptidleri vücuda doğal GH salgılatırlar.Yağsız kas kitlesinde artış,anti aging,yağ yakımı gibi amaçlarla kullanılabilir.GHRP 6 nın diğer ghrp peptidlerinden (Ghrp 2 ve İpamorelin) farkı iştahı ciddi seviyede arttırmasıdır.Bu sebeple bulk diyetlerinde sıklıkla tercih edilir. 100 mcg ghrp 6 veya 2 , 100 mcg cjc 1295 ile birlikte kullanıldığında ortalama olarak 5,5 iu luk bir GH salgılanması sağlar.

Kullanım şekli: Günlük 100-300 mcg x 2-4 . Kan şekerinin düşük olduğu sabah uyanır uyanmaz ve antrenman sonrası gibi zamanlarda kullanılmalıdır.Kullandıktan sonra 30-60 dakika boyunca yemek yenilmemelidir.

Kullanım süresi: Belirli bir kullanım sınırı yoktur.

https://peptidturkiye.com/forum/forum/10-ghrp-62-ve-ipamorelin/

0oy

Kaan dayı Puan260
Hocam ben okudum zaten bunuda mesela totelde 100 veya 300 mcg vurucaz ben tek seferde bunu sabah kullansam bi problem olur mu antrenman sonrası kullanmasam ? Ve yanına bir Peptid eklememiz şart mı Testo boldo danabol küründeyim

0oy

Loving Puan30250
Tek sefer de de kullanılabilir ama bölerek almanız daha uygun bunu belirtiyor olduk zaten rehberde.  Hayır tek başına kullanabilirsiniz illa başka peptid eklemenize gerekyok. Ama kürünüz de boldenon varsa ben gerek görmüyorum şu aşamada. İgf 1 / follistatine odaklanabilirseniz daha çok fayda göreceğiniz kanısındayım.

Kaan dayı yorumladı 10 Mart

Hocam Storeid kürü gibi  Haftada 3 vursam olur mu hocam yoksa hergün mu vurmam gerekiyor igf1-follistatine düşüneceğim hocam siz diyorsanız vardır bir bildiğiniz neden igf1 folliatatine dediğiniz acaba açıklama da yapar mısınız ? Ben igf1 1 aylık kullanım için kaç şişe almam gerek ?

Loving yorumladı 10 Mart

Flakonlar 2000  mcg esterinebağlı değiişiyor tabi. 100 mcg alsan günlük 20 gün ggider. Bu konuda söyleyeceklerim bunlardan ibaret profesyonel destek almak isterseniz www.sanalcoach.com dan bilgi alabilirsiniz.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin...

Merhaba Türkiye'nin en köklü ve en büyük hormon platformu olan peptidler ile Türkiye'yi tanıştıran www.peptidturkiye.com garantörlüğün de kurulan
bir platform dur ''STEROID TURKEY'' bu platformda steroidler odak noktası olmak kaydı ile tüm soruları sorabilir ve sorulan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Başa Dön

Sosyal Medya Hesaplarımız